Ivanka Tramp otvorila je vrata luksuznog stana na Menhetnu časopisu Elle Decor. Pre pet godina ona i suprug Džared Kušner uselili su se u stan od 1,6 miliona dolara, a osim luksuznog uređenja, cena je sigurno bila paprena i zbog panoramskog pogleda na grad.
Pri uređenju četverosobnog stana Ivanki je pomogla dizajnerka interijera Keli Behun. Budući da imaju troje dece, stan je dobrim delom uređen i prilagođen najmlađima, a zajednički prostori poput kuhinje ili dnevnog boravka u modernom su tonu, opremljeni nameštajem po meri i skupocenim komadima.
Savremeno uređen stan ima oko 360 metara kvadratnih, a uz moderna umetnička dela i klavir, Ivanka nije štedela ni na detaljima poput rasvete.
Posebno je luksuzna ona iznad stola, klavira i u dnevnom boravku s potpisom Lindsi Adelman. Budući da je njen suprug jevrej, pre venčanja Ivanka je prihvatila njegovu veru pa su i neki detalji u domu u skladu s načinom života.
Među najskupljim detaljima verovatno je košer kuhinja s visokotehnološkim aparatima i opremom.
Inače, ćerka novoizabranog američkog predsednika, deli njegove političke ideje i desna mu je ruka u poslu, ali po pitanju uređenja interijera imaju sasvim različit ukus. Dok je Trampov penthaus već nadaleko poznat po kiču, zlatu, kipovima i fontani usred dnevnog boravka, njen stan je mnogo decentnije uređen.
Koliko dugo posle carskog reza ne smete da zatrudnite? Ako prođe manje od ovoga veće su šanse za komplikacije
20 najlepših kratkih imena za devojčice: Roditelji ih obožavaju, imaju samo 3 ili 4 slova
Kako da se pripremite za porođaj? 7 važnih stvari koje treba da uradite na kraju trudnoće
Emilija čeka 7. sina, a dr Milošević otkriva: Jesu li neke žene predodređene da rađaju samo dečake?
Koje ukuse najviše vole bebe u stomaku? Evo i zašto trudnice treba da jedu čokoladu