Gotovo da nema devojčice koja nije maštala o tome da postane princeza. Baš kao i svaka devojčica o tome mašta i ćerka poznatog para Dejvida i Viktorije Bekam koja je juče proslavila svoj šesti rođendan.
A upravo tim povodom poznati roditelji omugućili su joj da na jedan dan bude prava princeza i svoj rođendan proslavi, ni manje ni više, nego u Bakimgenskoj palati.
Kako to i dolikuje proslavama i kraljevskoj palati, Harper i njene drugarice bile su obučene kao princeze, ali one iz bajki. Slavljenica je nosila kostim Elze, junakinje iz trenutno među devojčicama najpopularnijeg animiranog crtanog filma.
Nakon Bakingemske palate, uz muziku hranu i balone, žurka u čast male slavljenice nastavljena je na imanju Bekamovih.
Jedan simptom trudnoće povezan s pametnijim bebama: Nije prijatan, ali donosi nekoliko prednosti
Žensko ime koje moderne mame obožavaju: Ima 7 slova i čak 3 različita značenja
Trudna je 17 godina, ima desetoro dece: Ljudi oduševljeni kako izgleda, ali jedno joj zameraju
Mi smo stare mame: Imaćemo 60 kad nam deca završe školu, iživele smo se i sada živimo za njih
30 najčudnijih starih srpskih imena: Potpuno su zaboravljena, a imaju predivna značenja