• Ana Kurnjikova i Enrike Iglesias su u decembru prošle godine dobili četvrto dete.
  • Par je sada objavio sliku svih mališana, otkrivši pol i ime najmlađeg deteta. 

Proslavljena teniserka Ana Kurnjikova i njen suprug Enrike Iglesias postali su krajem prošle godine roditelji četvrtog deteta, a dolazak prinove sve je oduševio, a sada su otkrili i ime bebe.

Lepa Ruskinja i poznati muzičar postali su roditelji četvrti put, a sad je ponosna mama Ana objavila na svom Instagram profilu vest koja je sve oduševila.

"Lusi+Nikolas+Meri+Romeo', napisala je Ana uz fotografiju s njihovih četvoro preslatkih mališana, otkrivši tako da su dobili još jednog dečaka, Romea.

Dosad su Enrike i Ana bili veoma tajnoviti oko pola bebe, a sad su otkrili da se srećnoj porodici pridružio još jedan dečak.

Inače, Romeo je rođen 17. decembra 2025, a vest o njegovom dolasku na svet par je saopštio jednostavnom objavom na Instagramu s natpisom "Moje sunce 12.17.2025", bez otkrivanja pola ni imena deteta.

Kurnjikova (44) i Iglesias (50) već su roditelji osmogodišnjih blizanaca Lusi i Nikolasa, kao i petogodišnje ćerke Meri.

Par je zajedno već 24 godine, a upoznali su se još 2001. na snimanju spota za njegov veliki hit Escape. Poznati su po tome što ljubomorno čuvaju privatnost svoje porodice, a izvori bliski paru opisuju ih kao "jedan od najdiskretinijih parova u Majamiju".

Inače, Ana je u međuvremenu suptilno ažurirala svoje profile na društvenim mrežama, dodavši Iglesiasovo prezime tako da se sada potpisuje kao Ana Kurnjikova Iglesias što je potvrdilo dugogodišnja nagađanja da se su se tajno venčali.

U foto-galeriji pogledajte najlepše citate o roditeljstvu:

Biti roditelji... Pročitajte najmudrije i najlepše reči koje su govorili veliki ljudi. Foto: Yumama

BONUS VIDEO:

01:01
Mama o prijateljicama nakon porođaja Izvor: TikTok/nicolavarlamos_

Izvor: tportal.hr/Yumama